LETNIA SAŁATKA Z SZYNKĄ PARMEŃSKĄ

Składniki: - sałata - 2 jajka - 100 g szynki parmeńskiej - 1 pomidor - 1 cebula  - ocet balsamiczny - oliwa z oliwek Interoleo Intenso

Więcej

OLIWA Z OLIWEK I TWOJE ZDROWIE

Poznając wszystkie zalety oliwa z oliwek coraz bardziej przekonujemy się, że fakt iż nazywana jest „płynnym złotem” jest jak najbardziej trafny. W ramach podsumowania naszych wcześniejszych artykułów, serdecznie zapraszamy do lektury.

Więcej

OLIWA Z OLIWEK CHRONI PRZED RAKIEM JELITA GRUBEGO

Rak jelita grubego, podobnie jak wiele innych nowotworów jest wykrywany zbyt późno. Badania naukowe dowodzą, że spożywanie oliwy z oliwek może nam pomóc uchronić się przed tą chorobą. 

Więcej

BRUSCHETTA Z CUKINIĄ

Składniki: - 300 g cukinii - 1 bułka typu ciabatta - 50 ml oliwy z oliwek Interoleo - 50 ml octu balsamicznego - świeży koper - sól i pieprz do smaku  

Więcej

PATENA Z IV WIEKU Z WIZERUNKIEM JEZUSA BEZ BRODY

Castulo, to bez wątpienia miejsce skrywające najbardziej odległą historię. To miejsce nadal skrywające wiele przedmiotów, które jeszcze niejednokrotnie wzbudzą nasze zdumienie. 

Więcej

NAJLEPSZE ŹRÓDŁA POTASU W ŻYWNOŚCI

Czujesz częste zmęczenie lub zdenerwowanie? Przyczyną twojego złego samopoczucia może być niedobór potasu. Potas to pierwiastek odpowiedzialny m.in. za pracę mięśni oraz koncentrację i choć występuje w wielu produktach spożywczych, wielu z nas przyswaja go zbyt mało lub bagatelizuje objawy jego niedoboru.

Więcej

PLACKI ZIEMNIACZANE Z ŁOSOSIEM

Składniki: - 1 kg ziemniaków - 50 g mąki pszennej - 1 jajko - 200 g łososia - 100 ml gęstej śmietany - 100 ml oliwy z oliwek Interoleo Suave - sól i pieprz do smaku

Więcej

OLIWA Z OLIWEK A BARIERA LIPIDOWA SKÓRY

O pozytywnym wpływie oliwy z oliwek na nasze zdrowie pisaliśmy wielokrotnie. Dziś wiemy również, że oliwa z oliwek daje doskonałe rezultaty stosowana również jako kosmetyk - używana już przez starożytnych greków nie bez powodu nazywana jest śródziemnomorskim eliksirem piękna.

Więcej

TORTILLA Z KURCZAKIEM

Składniki: - 4 tortille pszenne - 1 pierś kurczaka - 2 pomidory - 1 ogórek  - 1 czerwona papryka - 150 g sałaty  - 50 ml oliwy z oliwek Interoleo Suave - sól

Więcej

OLIWA Z OLIWEK NA ZESPÓŁ METABOLICZNY

Zespół metaboliczny do niedawna był jeszcze nie do końca znany. Dziś dotyka sporą część naszego społeczeństwa i jest początkiem poważnych chorób.

Więcej