OLIWA Z OLIWEK, NATURALNE LEKARSTWO NA CHOLESTEROL

Nadmiar cholesterolu w organizmie to problem ponad 70% polskiego społeczeństwa, jednak niewielu z nas wie, że oliwa z oliwek jest naturalnym lekarstwem który sprawnie reguluje jego poziom w naszym organizmie, dostarczając nam przy tym rozkoszy jego spożywania.

Więcej

INTEROLEO ZE SPECJALNYM UDZIAŁEM POLSKIEGO RYNKU STAJE SIĘ DRUGIM ŚWIATOWYM PRODUCENTEM OLIWY Z OLIWEK‏

Interoleo – firma która wybrała Polskę i postawiła na nasz kraj, obecna na naszym rynku ponad rok, firma której produkty możemy kupić w ponad 400 sklepach na terenie całego kraju. Interoleo zamyka kampanię z obrotem 138 milionów euro, co sprawia, że jest drugim na świecie producentem oliwy z oliwek.

Więcej

POLSKI WKŁAD W SUKCES HISZPAŃSKIEJ OLIWY Z OLIWEK

O dokonaniach polskiego inżyniera Tomasza Bartmańskiego niejednokrotnie wie więcej Hiszpan niż Polak. To właśnie on dokonał rewolucji w sektorze oliwnym, zmian które odmieniły oblicze świata oliwy z oliwek.

Więcej

CZYM JEST DIETA ŚRÓDZIEMNOMORSKA?

Antyczne greckie słowo diaita, od którego pochodzi słowo dieta, oznacza zrównoważony styl życia i właśnie dokładnie tym jest dieta śródziemnomorska. Poniżej postaramy się przybliżyć nieco jej charakterystykę tak aby każdy mógł dowiedzieć się dlaczego Interoleo poleca i zachęca do jej...

Więcej