CASTULO – ZAGŁĘBIE ARCHEOLOGICZNE W PROWINCJI JAEN

Istnieją pewne miejsca na Ziemi, które w przeszłości były centrum życia i aktywności, a dziś przez wielu zostały zapomniane. Miejsca gdzie oddycha się historią. Dziś zabierzemy Cię do Castulo.

Więcej

HISZPAŃSKI SZLAK ARABSKIEJ DYNASTII NASRYDÓW

Obecność różnych kultur i narodów, z jednej strony może być źródłem konfliktów, jednak nie należy zapominać o bogatym dorobku, który pozostawia po sobie w miejscu współistnienia. Tak jest w przypadku Hiszpanii, gdzie istniały dwie zupełnie odmienne kultury.

Więcej

UBEDA I BAEZA - PERŁY ARCHITEKTURY RENESANSOWEJ

Wpisane na listę dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO, położone w słonecznej Andaluzji, w prowincji Jaen. Wraz z Interoleo, odkryj te dwa magiczne miasta: Ubeda i Baeza.

Więcej

SZLAKIEM NIEZLICZONYCH ZAMKÓW PROWINICJI JAEN

Jaen i okolice mogą poszczycić się fascynującą historią, a także niezwykłą andaluzyjską atmosferą i urokiem. Miłośnicy starożytnej historii będą mieli szeroki wybór miejsc, które sprawią, że przeniosą się w czasie i zapomną o współczesnym świecie.

Więcej

JAÉN: zielone płuca przyrody

Na południu Hiszpanii w słonecznej i temperamentnej Andaluzji znajduje się kraina o wyjątkowym krajobrazie. To Jaén, ojczyzna niekończących się gajów oliwnych, światowe centrum oliwy z oliwek.

Więcej

JAEN: KRÓLESTWO OLIWY Z OLIWEK W SERCU ANDALUZJI

Słoneczna i temperamentna Andaluzja, to miejsce z którego pochodzą nasze oliwy z oliwek. To ojczyzna niezliczonych gajów oliwnych. Miejsce gdzie oddychasz historią, region który zachwyca doskonałością.

Więcej