Na blogu
nagrody i wyróżnienia

Skrupulatna praca i stały rozwój firmy mają swoje odzwierciedlenie w postaci licznych nagród i wyróżnień, takich jak „Nagroda za innowacyjność” przyznana przez rząd Andaluzji, czy „Nagroda za wkład w rozwój rynku” uzyskana podczas największych na świecie targów oliwy z oliwek Expoliva. Uznaniem cieszy się także jakość produktów oferowanych przez producentów w ramach grupy Interoleo, co potwierdzają takie wyróżnienia jak „Nagroda im. Mario Solinas za jakość produktu”; „Nagroda za jakość produktu Gran Picual Expoliva”, nagroda „Los Angeles Extra Virgin Olive Oil”; „Nagroda Produkt Hiszpański”; „Jaén Selección”; „The New York International Olive Oil Competition”, czy też, to co nas niezmiernie cieszy, „Złoty Medal” dla Interoleo Premium za najlepszą oliwę z oliwek extra virgin w Polsce na lata 2014/2015 uzyskany w ramach konkursu organizowanego przez Radę Oliwy z Oliwek.

Interoleo - nagroda

Zatem oliwa Interoleo, która trafia na Wasze stoły prosto z gajów oliwnych Andaluzji, powstaje z wielkim zaangażowaniem i szacunkiem wobec tradycji oraz z wielką dbałością o jakość każdej kropli. Z naszą oliwą z oliwek najprostsze potrawy stają się wyśmienitymi przysmakami o wysokich walorach zdrowotnych, a smaki i aromaty oliwy przenoszą Cię do świata zmysłów i natury.

Interoleo - nagroda

W Polsce odnajdujemy podobne zwyczaje i wiele zbieżności z kulturą hiszpańską. Polska dbałość o jakość produktu oraz troska o zdrowy styl życia nieustannie nas zachwyca, inspirując jednocześnie do kultywowania tych wartości poprzez markę Interoleo. Będąc w Polsce – mając tu swoje biuro, zespół oraz magazyn - czujemy, że jesteśmy we właściwym miejscu i chcemy zostać tu na długo wspólnie pielęgnując zdrowe zwyczaje żywieniowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl