WIELOWIEKOWE DRZEWA OLIWNE PROWINCJI JAEN

Gaje oliwne tworzą niezapomniany krajobraz prowincji Jaen. Rośnie w nich ponad 60 milionów różnych drzew oliwnych, niektóre z nich wyróżniają się na tle innych odznaczają się pod względem wielkości jak i wieku.

Więcej

OLIWA Z OLIWEK DOSTARCZY NAM ENERGII

Energia jest nam niezbędna, abyśmy każdego dnia mogli żyć, aby nasz organizm mógł funkcjonować. Oliwa z oliwek spożywana w odpowiednich ilościach dostarczy nam energii, którą każdego dnia zużywamy.

Więcej

KWASOWOŚĆ OLIWY Z OLIWEK

O jakości oliwy decyduje jej poziom kwasowości, im niższy tym lepszy. Czy jest on uwarunkowany i dlaczego niektóre oliwy mają zbyt wysoki jej poziom? Dowiedz się tego razem z Interoleo.

Więcej

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY DIETY ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ

Dieta śródziemnomorska to najzdrowsza dieta na świecie. Interoleo postara się przedstawić Wam jej najważniejsze założenia, tak abyście mogli spróbować zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Więcej

ZASTOSOWANIE OLIWY Z OLIWEK W KUCHNI

Oliwa z oliwek, zwana płynnym złotem, może nim również być w Twojej kuchni. Poznaj jak możesz jej używać, a z pewnością w krótkim czasie stanie się niezastąpiona.

Więcej

JAK DEGUSTOWAĆ OLIWĘ Z OLIWEK

Degustacja oliwy z oliwek pozwala odkryć jej walory smakowe. To produkt, który może nie do końca utożsamiamy z degustacją, gdyż na myśl bardziej przychodzi nam wino, sery, czy wędliny, jednak oliwę również można degustować. Zobaczcie jak.

Więcej

SIERRA SUR REZERWATEM STARLIGHT

Czyste wolne od zanieczyszczeń niebo, na którym możemy podziwiać gwiazdy – oferuje nam to czyste niebo nad obszarem Sierra Sur, które zostało określone mianem Rezerwatu Starlight

Więcej

TERAPEUTYCZNE WŁAŚCIWOŚCI DRZEWA OLIWNEGO I OLIWY

O sposobach na przygotowywanie domowych kosmetyków przy użyciu oliwy z oliwek już pisaliśmy. W tym artykule chcemy się skupić na jej terapeutycznych właściwościach. Zapraszamy do odkrycia razem z nami jej innych właściwości.

Więcej

OLIWA Z OLIWEK W PROWINCJI JAEN

Prowincja Jaen to przepiękny krajobraz, który kształtują gaje oliwne. To miejsce gdzie oliwa z oliwek tworzy nieodłączny element życia. To największy światowy producent oliwy z oliwek.

Więcej