10 sekretów diety śródziemnomorskiej

Przedstawiamy dietę śródziemnomorską w pigułce. Dzięki niej mieszkańcy basenu Morza Śródziemnego cieszą się dobrym zdrowiem i znacznie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia i nowotwory. Tych kilka prostych zasad tworzy mini przewodnik zdrowego odżywiania oparty na wiedzy jaką posiedli nasi południowi sąsiedzi.

Więcej

Buty inspirowane oliwą z oliwek

Oliwa z oliwek jest inspiracją nie tylko dla kucharzy. Z połączenia zdrowego odżywiania i zamiłowania do sportu powstał wyjątkowy model butów, które zostały sprzedane w zaledwie dwie godziny.

Więcej

Oliwa z oliwek dla pięknej skóry i zdrowych kości.

Oliwa z oliwek stosowana na skórę i włosy ma działanie wzmacniające, ujędrniające i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, dlatego jest używana m.in. do terapeutycznych masaży ciała. Wzmacnia też nasze kości, chroniąc przed osteoporozą.

Więcej

Velázquez, Van Gogh i Picasso też lubili oliwę.

Zapraszamy was do odkrycia piękna bezkresnych gajów oliwnych i długowiecznego drzewa oliwnego w dziełach artystów na przestrzeni wieków. 

Więcej

Zupa śródziemnomorska z oliwą Interoleo Intenso

Składniki: - 5 ząbków czosnku- słodka papryka- oliwa z oliwek extra virgin Interoleo Intenso- 1 pomidor- kilka kromek chleba- szynka serrano- 1 jajko- sól

Więcej