INTEROLEO PREMIUM NAJLEPSZĄ OLIWĄ Z OLIWEK W POLSCE 2014-2015

Z dumą możemy poinformować, że nasza oliwa Interoleo Premium została uznana za najlepszą oliwę z oliwek extra virgin w Polsce. Tytuł ten został jej przyznany na lata 2014-2015. Do udziału w Drugim Ogólnopolskim Konkursie Oliwy Virgin Extra organizowanym przez Radę Oliwy z Oliwek, zostało zaproszonych 64 producentów oliwy. Nadesłane próbki oliwy przekazano do laboratorium „Ekolab” Sp. z o.o., gdzie zostały zakodowane i później przesłane do innego ośrodka naukowego akredytowanego przez IOC (International Olive Council), który jest wyspecjalizowany w przeprowadzaniu analiz m.in. oliwy z oliwek.

Oliwa z oliwek została poddana badaniu pod względem jej parametrów organoleptycznych jak i fizykochemicznych, które jednoznacznie określają jakość oliwy z oliwek oraz pozwalają na zaklasyfikowanie jej jako oliwę Virgin Extra. Analiza organoleptyczna polega m.in. na sprawdzeniu intensywności i rodzaju zapachu, a także jej smaku. Jako wynik całego procesu badań nasza oliwa Interoleo Extra Virgin została uznana za najlepszą i przyznano jej I miejsce.

Dla nas to bardzo ważne wydarzenie i nagroda, gdyż to nad czym tak ciężko pracowaliśmy spotkało się z uznaniem tutaj w Polsce. Cieszymy się, że wysoka jakość naszych produktów nad którymi każdego dnia czuwa grono ekspertów została doceniona nie tylko przez konsumentów, ale także przez ekspertów.

Złoty medal to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również jeszcze większa motywacja i zobowiązanie do tego abyśmy nadal troszczyli się o każdy szczegół naszych produktów, abyście mogli cieszyć się ich doskonałym smakiem i aromatem. Z naszej strony zapewniamy, że wysoka jakość naszej oliwy z oliwek i satysfakcja konsumentów będą dla nas ciągle priorytetami.

POWRÓT