EXPOLIVA 2015 – TRIUMF HISZPAŃSKIEJ OLIWY Z OLIWEK

Za nami targi EXPOLIVA 2015. Największe na świecie wydarzenie związane z branżą oliwną zakończyło się w ubiegłą sobotę zamykając tegoroczną edycję rekordową liczbą odwiedzających - około 50 000 osób. Dla Interoleo możliwość udziału w wydarzeniu tak wysokiej wagi to nobilitacja oraz powód do dumy, dlatego też postanowiliśmy podzielić się z Wami naszym sukcesem.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że wysiłek producentów zrzeszonych pod wspólną marką Interoleo został doceniony, a nasz produkt został tak pozytywnie przyjęty, zarówno przez konsumentów jak i pozostałych producentów. Dziękujemy również  ekspertom Ministerstwa Rolnictwa oraz władz Andaluzji, w tym samej prezydent Susany Diaz, która osobiście odwiedziła nasze stanowisko.

Dzięki specjalnie stworzonemu do tego miejscu, podczas trwających trzy dnia targów mieliśmy okazję zaprezentować naszą markę odbiorcom z całego świata i wymienić się cennymi doświadczeniami z producentami oliwy z pozostałych regionów Hiszpanii. Dziś nikt nie ma już wątpliwości, że oliwa z oliwek produkowana w Andaluzji, a zwłaszcza w prowincji Jaén, jest wyznacznikiem wysokiej jakości i przyszłością tego regionu. To właśnie tutaj powstaje aż 20% światowej produkcji płynnego złota dlatego nie powinien dziwić nas fakt, że to właśnie w Jaén od lat odbywają się targi Expoliva.

Łącznie w wydarzeniu wzięło udział ponad 500 marek związanych z produkcją i sprzedażą oliwy z oliwek pochodzących z 31 krajów. Organizowana już po raz piąty wystawa sprawiła, że andaluzyjskie miasto Jaén po raz kolejny stało się bezapelacyjnie światową stolicą płynnego złota. A wszystko to zasługa organizatorów oraz rekordowej liczby gości, którzy postanowili odwiedzić tegoroczną edycję targów za co serdecznie dziękujemy.

Zdjęcie: Interóleo Picual Jaén, S.A.

POWRÓT