Zrelaksuj się dzięki oliwie z oliwek

Czujesz, że stres w pracy odbiera Ci zdrowie i radość życia? To samo odczucie podziela znaczny procent pracowników w Polsce i na świecie. Dla wszystkich zestresowanych mamy dziś cenną wskazówkę, jak odprężyć się i zregenerować przy pomocy oliwy z oliwek. Wejdź na blog i nie martw się stresem. Zapraszamy!

Więcej

Naukowcy z Uniwersytetu w Jaen radzą: oliwa z oliwek na fibromialgię

Naukowcy z Uniwersytetu w Jean odsłaniają przed nami kolejne prozdrowotne korzyści zawarte w kroplach oliwy z oliwek extra virgin. Tym razem odkryli sposób, jak ułatwić życie pacjentom cierpiącym na fibromialgię. Więcej o wynikach badania i o samej chorobie na naszym blogu. Zapraszamy!

Więcej

Peeling z oliwy z oliwek dla zdrowia stóp

Cierpisz na odciski na stopach? Każdy krok sprawia Ci ból? Wejdź na nasz blog i poznaj leczniczy peeling na bazie oliwy z oliwek i soli gruboziarnistej, dzięki któremu szybko i skutecznie zwalczysz tę nieprzyjemną dolegliwość, a w dodatku nawilżysz i zregenerujesz skórę na stopach. 

Więcej

Oliwki kontra rodniki

Dziś przedstawiamy Wam ciekawe fakty dotyczące wyjątkowych prozdrowotnych właściwości oliwek, z których pozyskujemy dla Was „płynne złoto” w najszczerszej postaci. Dowiecie się, z jakich związków zbudowane są oliwki oraz dlaczego chronią nas przed szkodliwymi dla zdrowia czynnikami. Zapraszamy na blog! 

Więcej

Oliwa z oliwek, kurkuma i pieprz, czyli naturalny sposób na ból

Męczą Cię dokuczliwe bóle, a leki nie pomagają? Nie wiesz, jak sobie ulżyć? Na naszym blogu znajdziesz skuteczny i całkiem naturalny środek przeciwbólowy, który możesz stosować doustnie lub punktowo, nakładając na bolące miejsce. Środek ten to połączenie trzech składników, wśród których...

Więcej

Zdrowe życie z oliwą z oliwek na co dzień. Wyniki badania PREDIMED

Co zrobić, aby cieszyć się długim życiem wolnym od ciężkich chorób i przykrych dolegliwości? Czym jest badanie PREDIMED i jakie efekty dla naszego zdrowia może przynieść dzienna dawka 40 mililitrów oliwy z oliwek extra virgin? Wejdź na nasz blog i świadomie zatroszcz się o swoją przyszłość. Zapraszamy!

Więcej

10 zaskakujących korzyści płynących z oliwy

Oliwa extra virgin znajduje bardzo częste zastosowanie w gastronomii ze względu na swój delikatny smak i wielorakie właściwości zdrowotne. Przez wiele lat była ona poddawana badaniom, które wykazały, że przynosi ona wiele dobrego dla naszego zdrowia i urody. Ten rodzaj oliwy zawiera dużą ilość tłuszczów...

Więcej

Oliwa – naturalny przeciwutleniacz

Dzięki naszemu dzisiejszemu artykułowi poznasz zalety oliwy – naturalnego przeciwutleniacza, a także dowiesz się, dlaczego warto używać oliwy w kuchni, czym cechują się najpopularniejsze gatunki oliwy oraz jak najlepiej przechowywać „płynne złoto”. Zapraszamy do lektury!

Więcej

Ta kuracja z użyciem soli i oliwy pomoże Ci poradzić sobie z bólami stawów

Użyj oliwy oraz soli, aby przygotować naturalny preparat, który przyniesie Ci ulgę w bólach stawów, a także opóźni starzenie się komórek, zapobiegnie występowaniu stanów zapalnych i wspomoże regenerację Twoich kości i mięśni.

Więcej

Preparat z fig i oliwy, który pomoże Ci walczyć z cholesterolem i anemią

Dowiedz się, jak przy użyciu fig oraz oliwy przygotować naturalny preparat, który pomoże Ci walczyć z cholesterolem, anemią lub innymi chorobami układu sercowo-naczyniowego. To jednak nie wszystkie korzyści, jakich dostarcza ten preparat – więcej w artykule na naszym blogu.

Więcej